Szkolenie firmowe – czyli jak odnieść sukces jako organizator

Organizacja szkolenia dla firmy zewnętrznej to bardzo ważne i odpowiedzialne zadanie, które o ile jest dobrze zaplanowane z pewnością zakończy się sukcesem.

Oto pięć najważniejszych rzeczy, na które warto zwrócić uwagę w swoim działaniu:

  1. Termin szkolenia

Ustalając terminszkolenia/ konferencji należy uwzględnić grupę docelową i jej zwyczajowe działania zawodowe (np.: księgowi – od 10 do 25 dnia każdego miesiąca rozliczają ZUS, PIT i VAT). Uwzględnij dostępne Ci informacje w swoich działaniach planując wydarzenie odpowiednio wcześnie, tak aby zapowiedź o nim dotarła z 2 lub nawet 3-miesięcznym wyprzedzeniem. Takie planowanie pozwala Twoim klientom wygospodarować środki na szkolenie dla pracowników oraz uwzględnić nieobecności w harmonogramach czasu pracy na dany miesiąc.

  1. Miejsce

Miejsce wydarzenia– zawsze sprawdzają się duże miasta z licznymi atrakcjami, wśród których na pierwszej pozycji jest Warszawa. W stolicy również umiejscowione jest nasze Centrum Konferencyjno Szkoleniowe Cedoz ,które mieści się w nowoczesnym budynku ATLAS TOWER (Millennium Plaza)przy Alejach Jerozolimskich 123 A, tuż przy Placu Zawiszy, gdzie krzyżują się główne trasy komunikacyjne Warszawy: Aleje Jerozolimskie, ulica Towarowa, Grójecka oraz ulica Raszyńska prowadząca na lotnisko.

  1. Dojazd

Nie bez znaczenia jest także sposób dotarcia na miejsce wydarzenia, a więc dostępne środki transportu.I tu miła niespodzianka Centrum KonferencyjnoSzkoleniowe Cedozpołożone jest  w bardzo dogodnej lokalizacji, w centrum miasta, obok przystanków komunikacji miejskiej, stacji WKD i linii średnicowej Warszawa-Ochota, a także stacji II linii metra – Rondo Daszyńskiego.

  1. Zakwaterowanie

Dobrym pomysłem jest hotel.Te instytucje mają wygodne pokoje do odpoczynku oraz restauracje, gdzie po skończonym spotkaniu będzie można udać się na posiłek istotna okazuje się tu jednak odległość,aby nie tracić cennego czasu na przemieszczanie się.Kolejny plus dla Centrum Konferencyjno Szkoleniowe Cedoz – tuż obok istnieje  Hotel Radisson Blu Sobieski z bogatą  ofertą cateringową.

  1. Atrakcje dodatkowe

Aby szkolenie na dłużej pozostało w pamięci proponujemy skorzystanie z lokalnych atrakcji stolicy ,które z pewnością zintegrują uczestników szkolenia i pozostaną na długo w pamięci.

Powrót do strony głównej